ANIOŁY

Anioły to cudowne, duchowe istoty, które osiągnęły wyższą od ludzi wibrację i przebywają na planach wyższych (głębszych) od fizycznego. Są one pośrednikami między Wyższymi Światami, a ludźmi. Zależnie od religii i czasów są opisywane nieco inaczej. W czasach starożytnego Egiptu oraz Babilonii zostały one przedstawione jako uskrzydlone zwierzęta z ludzkimi twarzami. Z pism kabalistycznych możemy dowiedzieć się, że aniołowie są istotami duchowymi nadrzędnymi względem ludzi, powstali przed człowiekiem, nie wchodzą w związki małżeńskie, jest ich ogromna liczba i pomagają ludziom w rozwoju. Biblia dodaje, że służyli oni Jezusowi oraz, że część z nich upadła i służy szatanowi. Wg św. Augustyna „Anioł oznacza funkcję, nie naturę. Pytasz jak się nazywa ta natura? – Duch. Pytasz o funkcję? – Anioł. Przez to czym jest, jest duchem, a przez to co wypełnia, jest aniołem”.

Jeśli miałbym przedstawić w kilku słowach kim aniołowie są dla mnie, to zacząłbym od ujęcia ich jako "świetliści doradcy, przyjaciele". Są oni istotami, które rezonują z wyższymi poziomami świata - widzą w człowieku to, co najlepsze - widzą w nas miłość! Dzięki temu ich osąd nie jest zaburzony poprzez poglądy, emocje czy oceny ego. Przebywając w Wyższych Światach, mają Oni dostęp do Wyższej Wiedzy, a będąc w roli anioła, posiadają już bardzo duży bagaż doświadczeń z wszelkich niższych poziomów. Sprawia to, że ich doradztwo oraz zdolności, mogą pomóc człowiekowi w rozwiązywaniu jego problemów, przyspieszyć rozwój oraz wesprzeć w ścieżce życia. Każdy człowiek, rozwijając się, podnosząc swoją wibrację, ewoluując w coraz bardziej świetlistą istotę, może stać się kiedyś aniołem, gdyż jest to rola, jaką osiąga Duch, gdy wejdzie na określony poziom wibracji w ścieżce wzrastania ku Bogu/Źródłu. Istoty anielskie niejednokrotnie pomogły mi dostrzec światło w sytuacjach, których nie mogłem początkowo zrozumieć, dodając mi sił, gdy byłem słaby, przysyłając mi inspirację, gdy nie widziałem rozwiązań i kojąc moje serce, gdy cierpiało na pewnych etapach mojej ścieżki. Poza tym, aniołowie pomagały mi również rozwiązywać konflikty, opanowywać emocje, pozbywać się zmartwień i zamieniać je w optymizm. Ich wkład w moje życie jest przeogromny, a kontakt z nimi jest cudowną możliwością, z której korzystam praktycznie codziennie.

KARTY ANIELSKIE

Karty anielskie to jeden z wielu sposobów na komunikację z aniołami. Warto uświadomić sobie, że istnieje ogromna ilość aniołów i ich grup, m.in. osobista grupa anielska, tajemne anielskie siły, archaniołowie i ich orszaki anielskie, elohimy, archaie i inne. Im bardziej człowiek opanował wiedzę o aniołach, tym lepiej wie, do kogo i kiedy powinien się zwrócić. Poniżej przedstawiam dwie talie kart, które pomagają w kontakcie z tymi cudownymi istotami.

Karty "Przesłania Aniołów"

Karty "Przesłania Aniołów" Doreen Virtue

Wyżej wspomniane karty są idealne do odpowiedzi na każde pytanie związane z naszym ludzkim życiem. Zawierają one ogólne przesłania anielskie, które są przejrzyste i w pełni zrozumiałe. Ich interpretacja trwa stosunkowo krótko i polega na przekazaniu znaczenia karty i informacji, które za sobą niesie. Najpierw należy przeczytać streszczenie karty, które znajduje się na jej przodzie, a następnie przejść do bardziej wnikliwej analizy poprzez kontakt z aniołami.

Przykładowe pytania: Co jest dla mnie na ten moment najważniejsze? Co powinienem wiedzieć w obecnej sytuacji? Z jakim podejściem rozwiązać moje problemy? Co mogę zrobić, by było mi lepiej? Jak spojrzeć na całą sytuację, by bardziej ją zrozumieć? Do czego prowadzi mnie obecna sytuacja? Czego nauczyć mnie może obecna sytuacja?

Czytanie kart polega na inwokacji do aniołów i poświęceniu kart, postawieniu kart, przekazaniu świetlistych wiadomości, wyznaczeniu anioła patronującego w zadanym pytaniu, przekazaniu spersonalizowanej mantry, która pomoże w uzdrowieniu tej sytuacji. Pamiętaj, że należy zadać pytanie, które będzie jak najbardziej ważne na obecny moment. Karty działają poprzez prawo przyciągania, a więc jeśli zadasz pytanie, które jest mniej istotne niż to, które zaprząta Ci głowę, odpowiedź może nie być precyzyjna.

Karty "Świetlista siła aniołów"

Karty "Świetlista siła aniołów"

Anioły towarzyszą nam od początku dziejów. Jeśli tylko tego zapragniemy, stają się naszymi przewodnikami na drodze do doskonalenia swojego życia i siebie samych. 56 opisanych tutaj aniołów, formuły anielskich przywołań i modlitw, opisy rytuałów służą przywołaniu anielskich sił do naszego życia i aktywowaniu ich energii.

W moim odczuciu są to karty związane bezpośrednio z rodzajami aniołów i energii świetlistych, do których należy się zwrócić o pomoc. Są one najbardziej szczegółowymi kartami z kart anielskich, jeżeli ktoś chcę wiedzieć z jakimi siłami anielskimi powinien rozmawiać poprzez modlitwy, jakie afirmacje, jakie kolory i mantry powinny znaleźć się w życiu tej osoby. Karty nie są tak szczegółowe w pytaniach dotyczących sytuacji życiowych o konkretnym przebiegu - lepiej sprawdzają się w pytaniach typu "Jaka siła anielska pomoże mi przejść przez następującą sytuację - ....?", "Jaka energia anielska ma wpływ na obecną sytuację?". Moim zdaniem karty są dobrym narzędziem zarówno dla osób, które interesują się aniołami i pracują z tymi istotami na co dzień, jak również tych, którzy nie mają na ten temat wiedzy, ale chcą świadomie pracować z konkretną energią w celu uzdrowienia konkretnego problemu.

Przykładowe pytania: Jaka energia anielska może pomóc w rozwiązaniu obecnego problemu? Do jakiego anioła należy się zwrócić o pomoc w obecnej sytuacji? Z jakimi aniołami pracować w najbliższym czasie? Które anioły pomogą mi zrealizować mój projekt? Do jakich aniołów modlić się o rozwiązanie obecnego konfliktu?

Czytanie kart polega na wprowadzeniu opisu danej siły anielskiej, następnie znaczenia tej karty oraz rytuału, modlitwy jakie należy przeprowadzić, w celu zwiększenia mocy sprawczej i uzdrowienia sytuacji bądź też pobłogosławienia danej ścieżki, wyboru, decyzji, planu. Te karty służą zarówno, by błogosławić jak i odczytywać obecne sytuacje energetyczne i uzdrawiać je poprzez rytuały i modlitwy do konkretnych energii anielskich.

Sposoby stawiania kart "Świetlista siła aniołów"

1. Anioł pomocnik Możesz wylosować jedną kartę, która będzie odnosić się do twojej obecnej sytuacji życiowej. Wybrana siła anielska pomoże Ci zrozumieć dalsze aspekty działania wobec sytuacji. Karta da Ci wskazówki na temat tego, jak powinieneś postąpić w danej chwili. Ta metoda dobra jest również w przypadku pytań, np. o kolejny rok swojego życia (pokazuje jaka energia będzie towarzyszyć Ci w danym okresie). Możesz również wyciągnąć kartę w intencji drugiego człowieka, jednakże Twoje intencje muszą być w tym przypadku czyste. Anioły pracują tylko poprzez intencje, które na celu mają poprawę sytuacji, miłość do świata i bliźnich. Jeżeli wylosowana karta przedstawi mrok (są trzy takie karty) to potraktuj to jako ostrzeżenie, przed tym, na co powinieneś uważać. Następnie wyciągnij w takim wypadku kolejną kartę (drugą), która pomoże Ci w walce z tą ciemną siłą.

2. Mała rada anielska - Mała rada anielska składa się z trzech kart, które wyciąga się jedna po drugiej. Pierwsza karta symbolizuje "Wczoraj", druga karta "Dziś", a trzecia karta "Jutro". Oczywiście przeszłości już nie zmienisz, teraźniejszość jest Twoją największą siłą, a przyszłość dopiero nadejdzie na jej podstawie. Mała rada opiera się na trzech pytaniach: (Przeszłość) Jaka siła była ważna dla mnie w przeszłości? (Teraźniejszość) Jaka energia może pomóc mi zmienić moją obecną sytuację? Jaka siła działa w danym momencie w moim życiu? (Przyszłość) Jaka siła pomoże mi ustabilizować moją sytuację? Na co powinienem uważać? Co mam do zrobienia w przyszłości?

3. Wielka rada anielska - dostarcza Ci całościowego obrazu sił obecnie działających w Twoim życiu. Obraz ten składa się z pięciu kart układanych na kształt krzyża. Pierwsza karta: opisuje ona stan duchowy, w którym znajdujesz się obecnie oraz jaka siła działa na Ciebie teraz; druga karta: obecny stan emocjonalny, uczuciowy oraz co możesz z nim zrobić; trzecia karta: obecny stan twojego umysłu oraz jaka siła opanowała Twoje myśli; czwarta karta: skąd pochodzisz i jaka siła dominuje w Twoim życiu; piąta karta: przyszłość i cel oraz jaka siła będzie Cię prowadzić, gdzie zmierzasz. 

  • MatiasAkashvaniFB
  • MatiasAkasvaniINSTA
  • MatiasAkasvaniYT

Copyright © 2019-2020 Matias Akashvani Inc. All rights reserved. Terms of use | Privacy policy